Vybrané kapitoly z teorie dirigování a vedení sboru
Obecné technické pokyny

Aplikace se spustí buď dvojklikem na START.bat, který je uložet v root CD/DVD (v tom případě se spustí se internet prohlížeč GooleChromePortable, který je na CD). Celá aplikace pak funguje pomalu.
Lze spustit ručně prohlížem GooleChrome instalovaného na PC, prohlížeč Internet Explorer, Firefox a další sice fungují ale grafika je posunutá. Úvodní stránka je uložena v root  "index.html". Na "index.html" se klikne pravým tlačítkem, zvolí se "Otevřít v programu" a dále se zvolí GoogleChrome (myslí se tím verze instalovaná na harddisku). Aplikace pak fungije svižně.
Audio přílohy jsou typu MP3. Pro činnost audio příloh je používán vnitřní přehrávač Google Chrome.
Video přílohy jsou typu FLASH. Pro zobrazení video příloh je používána součást GoogleChrome, není třeba nic instalovat. Při použití jiného prohlížeče (což není doporučeno) je třeba mít instalován FlashPlayer, nejlépe "Abobe Flash Player". Je třeba provést instalaci do Windows a musí ji provést osoba s oprávněním "administrátor".

Při činnosti jsou otevírána další windows okna a velmi často se dostanou do pozadí hlavní stránky. Je třeba používat dvojhmat ATL+TAB  nebo myší vybírat potřebné okno na spodní systémové liště Windows.

FRVŠ č.p. 2382 /2011"Vybrané kapitoly z teorie dirigování a vedení sboru"
 Olomouc 2011